Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal nakliyat ne demektir ? Kurumsal nakliyat halk arasında kaliteli nakliyat firması olarak algınalnmaktadır. Aslında kurumsal nakliyat'ın anlamı şudur. Resmi bir kurum'u bir adresten yeni adrese nakil etmesine denmektedir.

Kurum taşımacılığı yapan nakliyat şirketi olarak herzaman kurumların hizmetindeyiz.

Türkiye'deki Bazı Resmi Kurumlar

Türkiye İş Kurumu, Tübitak, TC Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türk Patent Enstitüsü, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, KOSGEB, Özürlüler İdaresi Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı, Kamu İhale Kurumu, Veteriner, Kontrol ve Araştırma Enstitüsü, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi, Şeker Kurumu, Şap Enstitüsü Müdürlüğü, Afet İşleri Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü Başkanlığı vb. sayamadığımız bir çok kurum vardır. Tüm kurum taşımaları için ATAŞEHİR NAKLİYAT Olarak hazırız.

Tüm Servis Ağımız

Sancaktepe evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Kartal evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat Çekmeköy evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat